LPN S.R.O.

Novinky emailem

Máte zájem o zasílání novinek ?spokojení zákazníci
infolinka
pondělí - pátek
po domluvě i mimo tuto pracovní dobu

Naše prodejny

PROVOZOVNA UH.BROD

Předbranská 415

Uherský Brod 688 01

Tel: +420 774 137 060

Tel 2: +420 739 654 499

e-mail: lpnvoziky@seznam.cz

LPN s.r.o. - ekatalog.czZdravotní potřeby, pomůcky - ekatalog.cz

Firma v terénu

Zde naleznete akce a výstavy kterých se naše firma účastní!!

SENIORSKÁ MÍLE 2016

 

SENIOR EXPO TRENČÍN 2015

Jelikož se nám v jednom termínu sešly dvě výstavy, museli jsme se rozdělit na dva "tábory" a každý se vydat jiným směrem. Jeden tedy do Brna-viz níže a druhý k našim sousedům Slovákům do Trenčína. Tam se konala již čtvrtým rokem výstava pro seniory, 23.-24.10.2015. Nemohli jsme chybět, jsme zde každý rok, takže i počtvrté hurá na Slovensko. A výprava se vyplatila!
Podívejte se zde.

 


BVV VELETRHY BRNO 2015

21.-24.10.2015 se konal na Brněnském výstavišti MEDICAL FAIR (Mezinárodní veletrh zdravotnické techniky a zdraví) a REHAPROTEX (Mezinárodní veletrh rehabilitačních, kompenzačních a protetických pomůcek). Velkolepé setkání domácích i zahraničních dodavatelů ortopedických, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek a také poskytovatelů zdravotní, rehabilitační a sociální péče. Souběžně zde probíhaly dny seniorů.

Veletrh, který nás v tomto roce asi nejvíce obdaroval, nemá ve středoevropském prostoru konkurenci. Vyplatilo se počkat si na něj!! Dýchla na nás budoucnost, nyní víme na co se máme zaměřit. Kam věda spěje a jaké dělá pokroky. Obohatili jsme se o nové poznatky a můžeme Vám poradit a poskytnout bližší informace o tom, jaké jsou novinky na trhu a co právě Vám může nejlépe pomoci. Vyslechli jsme si zajímavé přednášky o tom jak zacházet se svým zdravím a jak předcházet některým nemocem. Chceme se o své klienty starat do detailu a umět jim poradit v každé oblasti. Školení je pro nás důležité a pro tento obor přímo nutností. Ne nadarmo se říká "Škola základ života", kde život je samotná škola Jít ruku v ruce s vědou a vývojem je pro nás podstatné. Ptejte se nás, rádi Vám poradíme, jsme tu pro Vás. A nyní si můžete přečíst o tom, co vše se na Veletrhu dělo!!
Zde jsme pro Vás vše sepsali a nafotili!


ŽIVOT BEZ BARIÉR 2015

Účastnili jsme se výstavy čtvrtého ročníku ŽIVOT BEZ BARIÉR ve dnech 16.-18.10.2015 na Výstavišti Černá Louka Ostrava.

Pokud máte otázky jak aktivně trávit důchodový věk a jak si zpříjemnit a usnadnit život ať už jako senior nebo osoba s handicapem... Zde byste jisto jistě dostali odpovědi na své otázky. Na výstavě jsme shlédli ukázky pomůcek pro seniory a handicapované, specielně upravená auta a kočárky, letos byla výstava určená také dětem. Dověděli jsme se jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby. Úžasný doprovodný program - taneční a pěvecké vystoupení, ukázky výcviku asistenčních psů a další. No prostě, bylo se na co dívat a zase jsme se obohatili o jedinečný zážitek!!

Můžete vidět zde v naší fotogalerii nebo si přečíst článek na denik.cz!!


SENIORSKÁ MÍLE 2015

V sobotu 10. října 2015 se uskutečnil běh Seniorská míle, kolem holešovického Výstaviště v Praze. Závod už po čtrnácté zorganizovalo občanské sdružení Život 90. Účastníky ve věku 60+ čekal závod dlouhý 1609 kroků, krátký běh seniorů s vnoučaty nebo procházka Stromovkou. Podívejte se tady jak to všem šlo a slušelo!! U tohoto jsme jistě nemohli chybět!!

Patronkou sportovní akce byla Dana Zátopková.

I Vy můžete podpořit seniory a to koupí krásného kalendáře osobností pro rok 2016, který nafotil Robert Vano pro Život 90! Poeticky nafocený kalendář věnoval Robert Vano myšlence, že žít v pohádce je i v dospělosti možné. Kalendář si můžete objednat na telefonu 222 333 530 nebo na e-mailu tereza.sobotova@zivot90.cz. Prodává se za 200 Kč, pokud si ho objednáte do 1. listopadu, zaplatíte jen 150 Kč! Další info zde!!


CHARITATIVNÍ BĚH LUKOV 2015

Dne 12. září 2015 se celá naše firma účastnila charitativního běhu, který byl uspořádán pro podporu dvou holčiček ze Zlína - ADÉLKA A KLÁRKA!

Ikdyž některé naše členy firmy v cíli čekaly jen puchýře ,každý z nás měl dobrý pocit z toho, že mohl alespoň trochu pomoci těm, kteří to opravdu potřebují! A tak příště neseďte doma a přidejte se k nám!! Odměna je sladká!! Pro holčičky se "vyběhalo" skoro 30.000 Kč - čtěte zde!