LPN S.R.O.

Novinky emailem

Máte zájem o zasílání novinek ?spokojení zákazníci
infolinka
pondělí - pátek
po domluvě i mimo tuto pracovní dobu

Naše prodejny

PROVOZOVNA UH.BROD

Předbranská 415

Uherský Brod 688 01

Tel: +420 774 137 060

Tel 2: +420 739 654 499

e-mail: lpnvoziky@seznam.cz

LPN s.r.o. - ekatalog.czZdravotní potřeby, pomůcky - ekatalog.cz

Pomáháme

V této sekci zveřejňujeme projekty, na kterých spolupracujeme, které organizujeme nebo se jich účastníme a to s jediným cílem pomoci tam, kde je právě třeba. Pomáháme bez rozdílu všem, kteří si nemohou sami pomoci.
          "Lidé v nouzi nepotřebují až tak moc peníze. Oni potřebují naše oči, ruce, nohy, srdce...." Matka Tereza

Budeme rádi, když se k nám přidáte a můžeme spolu pomoci lidem v nouzi.


Občas je pomáhat jednoduché a správné. Tam kde někdo nevidí východisko může být řešení naprosto snadné. Stejně jako když přestane fungovat elektrický skútr, který byl používán jako jediný zdroj přivýdělku rozvozem letáků. Naše společnost LPN s.r.o. v rámci projektu "Ježíškova vnoučata" pánovi skútr naprosto opraví a zrenovuje, tak ať se splní jeho přání.

Děkovný certifikát ŽIVOT DĚTEM!!


 Ve spolupráci s Konto Bariéry se snažíme pomáhat právě těm, co to potřebují a i Vy můžete pomoci. Přispíváme těm, kteří to opravdu potřebují!! Filípek, Adélka, Tobiášek a další

A opět je tu projekt POMÁHEJ (S) HUMOREM. Konto Bariéry připravilo ve spolupráci s Českou televizí již pátý ročník zábavného pořadu „Pomáhej s humorem – Konto Bariéry“.
Bude jej vysílat ČT1 ve středu 28. září 2016 ve 21.20.
(Živé vysílání doplní hvězdně obsazení - budou účinkovat např. Jiří Lábus, Pavel Liška, Barbora Poláková,  Jitka Schneidrová, Miroslav Žbirka a mnozí další.)

My máme nosánky z minulého roku, ale jistě budeme pomáhat (s) humorem i tento rok. Nosy, přívěsky, pohlednice a další předměty od Konta Bariéry můžete zakoupit stále u nás na prodejnách. Sledujte nás a naše fota na Facebooku.


 

Jsme držiteli certifikátu Dobrého anděla a také nás naleznete zde: firmy spolupracující s Dobrým andělem!

Jak to všechno vlastně u nás v LPN s.r.o. začalo? Jednoduše!

Rozhodnutí stát se Dobrým andělem byla opravdu správná cesta. Vždy jsme chtěli pomáhat konkrétně a naši pomoc především vidět. Jsme rádi, že můžeme participovat, pravidelně přispívat a pomáhat rodinám s dětmi, které se vlivem těžkého onemocnění dostaly do finanční tísně.

Paní Marie z Otrokovic nám napsala: "Vážíme si všech lidí, kteří se snaží pomáhat lidem s těžkým životním osudem. Ať už je to pomoc finanční nebo podpora psychická, vždy je velkým povzbuzením vědět, že na ně ostatní myslí a nenechávají je v tom samotné. Za našeho malého andílka Péťu Vám za to, co děláte, ze srdce děkujeme!"

My děkujeme, že celý náš tým LPN s.r.o. je Dobrým andělem!

         

         


BUĎ ŠIK PRO CHARITU!!

Speciální kolekce krásných triček Konta Bariéry, autory grafických motivů jsou přední čeští výtvarníci Stanislav Diviš, Věra Tataro a Jiří Votruba. Výtěžek z prodeje triček putuje na pomoc lidem s handicapem.

A tak i my jsme přispěli "svojí troškou do mlýna!“

Zde se můžete dovědět více a přidat se k nám a BÝT ŠIK PRO CHARITU v jednom z těchto triček!!

Pomáhej (s) humorem!

Kup si nos a pomáhej s humorem. Podporujeme dobrou věc!! Nos si můžete zakoupit i u nás na prodejně! Televizní zábavní pořad s tímto názvem se vysílal dne 26.9.2015 na ČT1!


PODPORUJEME:

 

 

 


Na akci SENIORSKÁ MÍLE 2015, které jsme se v říjnu zúčastnili, jsme zakoupili nádherné poetické kalendáře osobností (Dana Zátopková, Antonín Panenka, Josef Váňa a další) pro rok 2016 s názvem "Jde nám o Život", které nafotil světoznámý fotograf Robert Vano!

Opět jsme přispěli, neboť výtěžek z prodeje těchto kalendářů putuje na podporu potřebným seniorům.


 

VYHLAŠUJEME VRŠKIÁDU

Naše firma se zapojila do VÍČKOMÁNIE!! Sbíráme vršky, víčka od PET lahví, lahviček, kávy, aviváží-jednoduše-všechna víčka na kterých je uveden recyklační trojúhelník  s vyznačením materiálu ( HDPE/ LDPE/ PE/ PP/ PS apod.) Seznam-co se sbírá!!

Přidejte se k nám a přispějte alespoň tímto malým dobrým skutkem pro ty, kteří to opravdu potřebují! Sbírejte s námi! Sběrné místo Napajedla, Dvořákova 1526 nebo můžete zasílat i poštou, poštovné Vám uhradíme!! Uděláte tím velkou radost nemocným dětem/tedy spíše jejim rodičům, kteří jim za poskytnuté peníze mohou zaplatit třeba rehabilitační pobyt nebo potřebnou rehabilitační pomůcku!!


Naši zaměstnanci se účastní dne 12.září 2015 charitativního běhu Lukov, 3. ročník tohoto běhu podpoří dvě postižené holčičky ze Zlína

Adélku a Klárku.

Podpora konkrétního dítěte na přesně stanovený účel. Přidejte se k nám a zaregistrujte se. Děti jsou totiž tím nejlepším, co můžeme dát budoucnosti.

www.behlukov.cz

Pro holčičky lidé "vyběhali" skoro 30tisíc korun - čtěte - Zlínský deník


Podpořili jsme Rehabilitační stacionář ve Zlíně a darovali jsme dětem pro snadnější a příjemnější život kočárky, chodítka, mechanické vozíky, toaletní židličky a polohovací lehátka. Usnadníme snad alespoň trochu život dětem, které neměly v životě tolik štěstí!

LPN Napajedla poděkování

"Mnoho lidí na světě zoufale touží po kousku chleba; ale mnohem více je těch, kdo zoufale touží po malém kousku lásky." Matka Tereza